Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

SFP 2 Pluošto ir 4 UTP Uostų Pluošto Media Converter Pluošto Jungiklis,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) prievadą,su vienos rūšies vieno pluošto

€19.59

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: jungiklis 10 gb sfp prievadus, pereiti fibra pramonės, pluošto jungiklis, pluošto gigabit, šviesolaidžio tinklo jungiklis, 6 kategorijos hdmi, pereiti bi fibra, adapteris sc fc, netgear 10gb sfp jungiklis, miller lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio.

 
 

SFP 2 Pluošto ir 4 UTP Uostų Pluošto Media Converter Pluošto Jungiklis Greitai Detales Kilmės Vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė) Prekės ženklo Pavadinimas: JYTTEK Modelio Numeris: JYT-DS824 Produkto: Pluoštas Media Converter Duomenų perdavimo Sparta FX: 100Base-SX/LX Duomenų perdavimo Sparta TX: 10/100Base-T Pluošto Tipas: Vieno režimo(SM) Pluošto/UTP Prievadai: 2 / 4 Atstumas: 0-120km Maitinimo įtampa: AC:100-260V; DC:+5V Maitinimo Tipas: Išorinis Bangos ilgis: 850/1310/1550nm Vlan: Taip

10/100M Ethernet 1310nm vienos rūšies pluošto media converter/jungiklis su 4UTP uostų SM dual pluošto 20km su Vlan SC jungtis išorinio maitinimo.Aukštos Kokybės su FCC sertifikatas Būklė: Brand New Gamintojas: JYTTEK Specifikacijos

Pluošto Media Converter 1 Ląstelienos ir 4 UTP Uostų Pluošto Jungiklis

20km 10/100M Ethernet 1310nm

Išorinis Maitinimo Šaltinis

Aukštos Kokybės

Savybės

Produktas

Duomenų perdavimo Sparta FX

Duomenų perdavimo Sparta TX

Pluošto media converter

100Base-SX/LX

10/100Base-T

Skaidulų Tipas

Pluošto Uostuose

UTP Uostuose

Vienos rūšies(SM)

1

Keturi

Atstumas

Maitinimo Įtampa

Maitinimo Tipas

20km

AC:100-260V; DC:+5V

Išorinis

Bangos ilgis

Jungtys

POE

1310nm

SC

Nr.

Darbinė Temperatūra

Lengvai valdomas

Vlan

0~70

Konsolės

Taip

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys.Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex.Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų.Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą.jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai.Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą.Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.


  • Bangos ilgis: 850/1310/1550nm
  • Jungtis: LC
  • Produkto Pavadinimas: 10/100M 2xfiber+ 4xRJ45 pluošto jungiklis
  • Skaidulų Tipas: Singlemode
  • Atstumas: 0-60km
  • Galia: Išorinis Maitinimo
  • Matmenys: 118X86X27mm
  • Modelio Numeris: JYT-D824
  • Prekės Pavadinimas: jyttek

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina